КОНДИЦІОНУВАННЯ
Промислові кондиціонери
Напівпромислові кондиціонери і промислові кондиціонери (системи чіллер-фанкойл, інтелектуальні мультизональні системи VRV, VRF).
Кондиціонери від інженерної компанії Клімарт - це високоякісне надійне обладнання та максимальний комфорт на довгі роки, безпека та екологічність.
Інженерна компанія Клімарт пропонує великий вибір кондиціонерів для житлових, комерційних та виробничих приміщень. Використовуючи найсучасніше обладнання ми готові до реалізації самих складних інженерних проектів систем кондиціонування та вентиляції.

МИ ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ З ОФІЦІЙНИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ В УКРАЇНІ
Інженерна компанія Клімарт працює тільки з офіційними представниками в Україні, тому купуючи кліматичну техніку у нас, Ви гарантовано отримуєте оригінальний продукт, що відповідає найвищим стандартам якості. В асортименті Клімарту тільки сертифіковані кондиціонери, що мають сервісні центри.

Кондиціонери DAIKIN, кондиціонери TCL , кондиціонери MIDEA , кондиціонери GREE , кондиціонери Mitsubishi , кондиціонери TOSHIBA, кондиціонери NEOCLIMA, кондиціонери Cooper&Hunter та інші.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

+
ПРОЄКТ ПІД КЛЮЧ
МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ ВІД ПРОЕКТУВАННЯ ДО ВЛАСНЕ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ
[01]
ДОЗВОЛИ
НАША КОМПАНІЯ МАЄ ВСІ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ І ЛІЦЕНЗІЇ, А НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ЩОРІЧНО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СВІЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ
[02]
ВИСОКОПРОФЕСІЙНА КОМАНДА
РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ ПРОФЕСІЙНОСТІ І ТЕХНОЛОГІЧНОСТІ
[05]
СЕРВІС
ГАРАНТІЙНЕ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИКОНУЄТЬСЯ СИЛАМИ ВЛАСНОГО СЕРВІСНОГО ВІДДІЛУ
[04]
ІННОВАЦІЙНІСТЬ
БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ІНЖЕНЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НАЙСУЧАСНІШИХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ
[03]
ТИСЯЧІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ - ВЛАСНИКІВ ПОБУТОВИХ ТА ПРОМИСЛОВИХ КОНДИЦІОНЕРІВ